Zoznam postupujúcich S.K.C. 2018  

 



Break dance škola 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Samko
  2. Luboš
  3. Braňo
  4. Linda
  5. Simonka
  6. Samko

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Miško
  2. Jakub
  3. Michal

Junior Breakers 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Laura – (víťaz kategórie)
  2. Marco
  3. Veronika
  4. Barborka
  5. Majko
  6. Rišo
  7. Miško
  8. Jurko

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Rene

Škola Breaku 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Marko – (víťaz kategórie)
  2. Alex
  3. Darko
  4. Dado
  5. Matias
  6. Maxík
  7. Sthepan
  8. Tomáško

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Majko – (víťaz kategórie)
  2. Filip
  3. Jakub
  4. Laura
  5. Martin
  6. Mišo
  7. Miriam
  8. Matej

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Tamyy
  2. Laura
  3. Veve
  4. Marek

District Dance 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Dávid  (víťaz kategórie)
  2. Simeon
  3. Maťo
  4. Miško
  5. Sebko

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Heňo – (víťaz kategórie)
  2. Nikolas
  3. Filip
  4. Maroš

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Maťo – (víťaz kategórie)
  2. Aďo
  3. Martin

Street Dance Academy 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Jakub – (víťaz kategórie)
  2. Dalibor
  3. Samko
  4. Marko
  5. Martin
  6. Dominik

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Taner – (víťaz kategórie)
  2. Evelin
  3. Oskar
  4. Oliver

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Daniel

Fearless, KMKZ, Unostar 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Vanda – (víťaz kategórie)
  2. Boris – Fearless 
  3. Bruno – Fearless 
  4. Marek – Fearless 
  5. Samuel – Fearless 
  6. Peter – Fearless 
  7. Paťko – Unostar
  8. Matej – KMKZ 

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Ondrej – Unostar (víťaz kategórie)
  2. Denis – Fearless 
  3. Tamarka – Fearless 
  4. Adam – Unostar
  5. Janko – KMKZ 
  6. Alex – KMKZ 
  7. Luboš – KMKZ 
  8. Alex – KMKZ 

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Basťo – (víťaz kategórie)
  2. Tomi – Unostar 

ASSOS 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. David – (víťaz kategórie)
  2. Igor
  3. Leo
  4. Maťo
  5. Adam

Breakfans, Old School Brothers, Planéta Pohybu, Ace of Space, NeXt st.Art 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Mirco – Breakfans (víťaz kategórie)
  2. Luky – Breakfans
  3. Damian – Breakfans
  4. Hondop – Breakfans
  5. Kiko – Breakfans
  6. Leo – Old School Brothers
  7. Jakub – Old School Brothers
  8. Adam – Old School Brothers

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Adrian  Old School Brothers (víťaz kategórie)
  2. Lucas – Breakfans
  3. Puky – Breakfans
  4. Krepso – Breakfans
  5. Marek – Breakfans
  6. Katapult – Breakfans
  7. Tibi – Breakfans
  8. Žanet – Breakfans
  9. Ayo – Breakfans
  10. Dio – Planéta Pohybu
  11. Matúš – Planéta Pohybu
  12. Sans – Planéta Pohybu
  13. Bluetooth – Planéta Pohybu
  14. Timejka – Old School Brothers
  15. Natália – Old School Brothers
  16. Palko – Old School Brothers
  17. Richard – NeXt st.Art

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Paťo – Ace Of Space  (víťaz kategórie)
  2. Richard – NeXt st.Art
  3. Maroš – NeXt st.Art
  4. Fabio – Breakfans
  5. Samuel – Old School Brothers
  6. Dominik – Old School Brothers

OUTBREAK 

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Tomáš
  2. Martin
  3. Jakub

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Erik
  2. Martin
  3. Patrik

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Adam

S3T Kidz

 

V kategórii do 11 rokov postupujú:

 

  1. Tomáš (Šnúrka)
  2. Jakub (Beat)
  3. Viliam (Vilko)
  4. Alex

 

V kategórii 12 – 15 rokov postupujú:

 

  1. Kika (Ema)
  2. Jakub (Cinko)
  3. Michal
  4. Šimon (Utik)

 

V kategórii 16 – 18 rokov postupujú:

 

  1. Michal (Mokrý)